CHIME CREDIT BUILDER VISA® ZABEZPIECZONA KARTA KREDYTOWA

CHIME CREDIT BUILDER VISA® ZABEZPIECZONA KARTA KREDYTOWA
Category: Oceny Kredytowe
16.10.2020

Nowy sposób budowania kredytu

Brak opłat i 0% RRSO

Brak sprawdzania zdolności kredytowej

Nie jest wymagana minimalna kaucja 1

Zwiększ swój kredyt średnio o 30 punktów 2

za pomocą karty kredytowej Credit Builder

Żadnych opłat i niespodzianek

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uwolnić się od opłat, rocznych odsetek i dużych depozytów zabezpieczających

Brak sprawdzania zdolności kredytowej

Każdy zasługuje na uczciwą szansę na dobry kredyt, więc nie sprawdzamy Twojego wyniku podczas składania wniosku

Niech każdy zakup się liczy

Niezależnie od tego, czy chodzi o gaz, czy artykuły spożywcze, teraz codzienne zakupy mogą liczyć się na budowę kredytu

Bezpieczniejsze budowanie kredytu

Włącz Bezpieczniejsze budowanie kredytu, a Twoje saldo będzie automatycznie spłacane na czas co miesiąc. Będziemy na bieżąco informować główne biura informacji kredytowej .

Jak to działa

Dołącz do listy oczekujących

Zarejestruj się teraz i uzyskaj wczesny dostęp do Kreatora kredytów

Zobacz, co mówią nasi członkowie

„Ta karta zmieniła mój wynik kredytowy na dobre i bardzo mi się podoba”

„Mój wynik wzrósł o 90 punktów w pierwszym miesiącu, w którym miałem kartę”.

Mój narzeczony i ja chcemy kupić dom. To (Kreator kredytów) powoli, ale zdecydowanie przybliża mnie i moją rodzinę do naszych marzeń.

„Jestem nowy na kredytach, więc czuję się naprawdę dobrze, widząc, że bezpiecznie zwiększam swój wynik”.

Pytania?

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o naszym Kreatorze kredytów

Przed złożeniem wniosku

Jak ubiegać się o kartę kredytową Chime Credit Builder?

Dołącz do listy oczekujących, aby uzyskać wczesny dostęp do Kreatora kredytów! Lista oczekujących jest obecnie dostępna tylko dla członków Chime. Nowy w Chime? Dołącz tutaj.

Co tydzień będziemy zapraszać członków z listy oczekujących do Kreatora kredytów. Zaproszeni członkowie mogą wypełniać swoje aplikacje bezpośrednio z ekranu głównego aplikacji mobilnej Chime – upewnij się, że masz najnowszą wersję naszej aplikacji! Zaproszenie do programu Chime Credit Builder można znaleźć na ekranie głównym i ekranach ustawień aplikacji.

Jak mogę dołączyć do listy oczekujących na Kreator kredytów?

Możesz dołączyć bezpośrednio w aplikacji Chime w ustawieniach. Zobaczysz, na czym stoisz, a jeśli polecisz znajomego, wbijemy Cię na listę. Kiedy nadejdzie Twoja kolej, wyślemy Ci zaproszenie e-mailem. Aplikowanie zajmuje średnio mniej niż dwie minuty!

Czego potrzebuję, aby ubiegać się o narzędzie do tworzenia kredytów?

Wszystko, czego potrzebujesz, to konto wydatków Chime i bezpośredni depozyt na liście płac w wysokości 200 USD lub więcej w ciągu ostatnich 45 dni.

Nie masz konta wydającego Chime? Złóż wniosek o jeden w mniej niż dwie minuty!

Czy złożenie wniosku będzie wymagało twardej kontroli kredytowej?

Nie ma mowy! Uważamy, że każdy zasługuje na szansę na zbudowanie kredytu, więc nie sprawdzamy Twojej zdolności kredytowej podczas składania wniosku.

Czy muszę mieć konto wydatków Chime, aby korzystać z Kreatora kredytów?

Tak. Zaprojektowaliśmy Kreator kredytów do współpracy z kontem wydatków Chime, dzięki czemu możesz natychmiast przesyłać pieniądze między kontami Chime!

Czy zostaną naliczone jakiekolwiek opłaty za korzystanie z Kreatora kredytów?

Nie! Nie pobieramy opłat; żadnych opłat rocznych, opłat za utrzymanie, opłat międzynarodowych i żadnych odsetek.

W jaki sposób Kreator kredytów może pomóc mojej zdolności kredytowej?

W skrócie: Credit Builder może pomóc w budowaniu kredytu, zgłaszając terminowe płatności miesięcznych opłat do głównych biur kredytowych TransUnion®, Experian® i Equifax®.

Wszystkie szczegóły: Twoja ocena kredytowa jest obliczana na podstawie informacji zawartych w raporcie kredytowym (zapis twoich rachunków kredytowych i pożyczkowych) i wskazuje prawdopodobieństwo, że spłacisz pożyczone pieniądze. Jest kilka rzeczy, które są uwzględniane w Twojej ocenie kredytowej: historia płatności, kwoty zadłużenia, długość historii kredytowej, kwota nowego kredytu i kombinacja kredytów.

Konsekwentne korzystanie z narzędzia Credit Builder może zbudować Twoją historię płatności, wydłużyć historię kredytową w czasie i może zrównoważyć Twój zestaw kredytów.

W jaki sposób? Pieniądze, które dodasz do Kreatora kredytów, są przechowywane na zabezpieczonym koncie i używane jako zabezpieczenie obciążeń na karcie Kreatora kredytów. W ciągu miesiąca, kiedy robisz zakupy za pomocą karty Credit Builder, skutecznie pożyczasz pod zabezpieczonym kontem. Pod koniec miesiąca możesz spłacić swoje miesięczne opłaty za środki na zabezpieczonym koncie. Każdego miesiąca informujemy największe biura kredytowe o Twoich płatnościach.

Co odróżnia narzędzie Credit Builder od innych kart kredytowych?

W przeciwieństwie do tradycyjnych kart kredytowych, narzędzie Credit Builder pobiera 0% RRSO i 0 USD opłat. Nie ma również możliwości ubiegania się o sprawdzenie zdolności kredytowej!

Kreator kredytów nie ma ustalonego limitu kredytu. W przypadku typowej karty kredytowej wykorzystanie wysokiego procentu dostępnego limitu kredytowego może negatywnie wpłynąć na zdolność kredytową. Dzięki Kreatorowi kredytów nie musisz się o to martwić!

Kreator kredytów to zabezpieczona karta kredytowa. Oznacza to, że musisz dodać pieniądze do Kreatora kredytów, aby móc korzystać z karty Kreatora kredytów. W ciągu miesiąca możesz pożyczać za te pieniądze i budować w ten sposób kredyt. Możesz również użyć tych pieniędzy, aby spłacić swoje opłaty.

Czy Credit Builder to zabezpieczona karta kredytowa?

Tak, narzędzie Credit Builder to zabezpieczona karta kredytowa. Może pomóc w budowaniu kredytu, umożliwiając pożyczkę za pieniądze dodane do zabezpieczonego konta Kreatora Kredytów (często nazywanej depozytem zabezpieczającym) i zgłaszając miesięczną działalność głównym biurom kredytowym.

W przypadku większości zabezpieczonych kart kredytowych, kilkaset dolarów depozytu jest niedostępnych dla Ciebie, konsumenta, dopóki nie zamkniesz konta. Dzięki Kreatorowi kredytów możesz go używać do opłacania miesięcznych opłat! Ponadto Kreator kredytów pobiera 0% APR, 0 USD opłat i nie jest wymagany żaden duży depozyt z góry (możesz wybrać kwotę!)

Do jakich biur kredytowych zgłasza się Chime?

Pod koniec miesiąca zajmiemy się zgłaszaniem działań związanych z Twoją kartą kredytową do głównych biur kredytowych – TransUnion®, Experian® i Equifax®.

Jaki jest limit kredytu?

Kreator kredytów nie ma ustalonego limitu kredytu. W przypadku typowej karty kredytowej wykorzystanie wysokiego procentu dostępnego limitu kredytowego może negatywnie wpłynąć na zdolność kredytową. Dzięki Kreatorowi kredytów nie musisz się o to martwić!

Kwota, którą możesz wydać w Kreatorze kredytów, jest wyświetlana jako dostępna do wydania.

Jeśli wykorzystam wszystkie pieniądze, które dodam do Kreatora kredytów, czy Kreator kredytów zgłosi wysokie wykorzystanie i zaszkodzi mojej zdolności kredytowej?

Nie. Kreator kredytów nie zgłasza procentowego wykorzystania do głównych biur kredytowych, ponieważ nie ma wstępnie ustalonego limitu kredytowego. Oznacza to, że wydatki do kwoty, którą dodałeś, nie pokażą karty o wysokim poziomie wykorzystania w Twojej historii kredytowej. Możesz więc mieć pewność, że używasz Kreatora kredytów do codziennych zakupów i pozwól im liczyć się do budowania kredytu!

Podstawy nowych członków

Ile czasu zajmie dostarczenie mojej karty Credit Builder?

Po rejestracji dotarcie karty Credit Builder zajmie średnio 5-7 dni roboczych.

Jak aktywować nową kartę Credit Builder?

To jest łatwe! Po prostu przejdź do aplikacji Chime> Ustawienia> Kreator kredytów> Aktywuj kartę.

Do czego mogę używać mojej karty Credit Builder?

Możesz używać karty Credit Builder wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty kredytowe Visa®.

Co to jest zabezpieczone konto Kreatora kredytów?

Jest to konto depozytowe, które przechowuje pieniądze dodane do Kreatora kredytów. Pieniądze na zabezpieczonym koncie określają kwotę, jaką możesz wydać za pomocą karty Credit Builder. Możesz również użyć pieniędzy na tym koncie, aby spłacić miesięczne opłaty. Jeśli masz włączone Bezpieczniejsze budowanie kredytu, pieniądze zostaną automatycznie przelane na Twoje opłaty, więc miesięczne opłaty są zawsze regulowane na czas!

W jaki sposób obliczana jest dostępność do wydania?

Twoje dostępne do wydania to pieniądze dodane do Kreatora kredytów pomniejszone o kwotę, którą obciążyłeś swoją Kartę Kreatora kredytów. Przenieś pieniądze ze swojego konta Chime do narzędzia do tworzenia kredytów, aby zwiększyć dostępne do wydania w dowolnym momencie!

Czy mogę przenieść pieniądze do Kreatora kredytów z innego banku?

Nie, nie możesz przenosić pieniędzy z innych banków do Kreatora kredytów. Możesz to zrobić tylko ze swojego konta wydatków Chime.

Jak długo trwa przesyłanie pieniędzy między narzędziem do tworzenia kredytów a kontem wydatków?

Przenoszenie pieniędzy między kontem wydatków Chime a narzędziem do tworzenia kredytów trwa

60 sekund! Po zakończeniu transferu historia transakcji odzwierciedli zmianę, a wartość opcji Dostępne do wydania zostanie zaktualizowana.

Co to jest bezpieczniejsze budowanie kredytu?

Bezpieczniejsze budowanie kredytu to funkcja, która automatycznie pokrywa Twoje opłaty środkami już dodanymi do Kreatora kredytów. Włącz go, aby miesięczne opłaty były zawsze regulowane na czas! Dowiedz się więcej o tym, jak działa Bezpieczniejsze budowanie kredytu tutaj.

Co to jest Move My Pay?

Move My Pay to opcjonalna funkcja Credit Builder. Przenosi się do kwoty, którą wybierzesz z konta wydatków Chime do Kreatora kredytów każdego dnia płatności, więc nie przegapisz okazji do użycia karty! Jeśli potrzebujesz trochę więcej na swoim koncie Chime, możesz w każdej chwili zwrócić pieniądze. Dowiedz się więcej o tym, jak działa Move My Pay tutaj.

Jak i kiedy spłacę kartę?

Możesz spłacić opłaty za Kreator kredytów na 3 sposoby:

 1. Naszym zaleceniem jest włączenie Bezpieczniejszego budowania kredytu, a my wykorzystamy pieniądze, które już dodałeś do Kreatora kredytów, aby automatycznie pokrywać Twoje opłaty co miesiąc.
 2. Jeśli bezpieczniejsze budowanie kredytu nie jest włączone, płatności ręczne można dokonywać w dowolnym momencie, przechodząc do opcji Ustawienia → Bezpieczniejsze budowanie kredytu → Dokonaj płatności.
 3. Płatności ACH można dokonać z dowolnego banku przy użyciu numeru konta i numeru rozliczeniowego.

Wyciągi z Kreatora Kredytów są dostępne do 2 dnia każdego miesiąca, a termin płatności przypada na 23 dzień miesiąca.

Co się stanie, jeśli przegapię płatność?

Jeśli przegapisz płatność, wyłączymy Twoją kartę Credit Builder i poprosimy Cię o spłatę zaległego salda za pomocą pieniędzy dodanych do Credit Builder, przelewów z Twojego konta wydatków Chime lub przelewu ACH przed ponownym włączeniem.

Jeśli należne saldo nie zostanie w pełni spłacone po 30 dniach, możemy zgłosić informacje o Twoim koncie do głównych biur kredytowych. Opóźnione płatności, nieodebrane płatności lub inne zaległości na koncie mogą zostać odzwierciedlone w raporcie kredytowym.

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat zasad Kreatora kredytów?

 • Firma
  • O nas
  • Blog
  • naciśnij
  • Kariera
 • Pobierz aplikację
  • Sklep z aplikacjami
  • Sklep Play
 • Zasoby
  • Zasady
  • Polityka prywatności Chime
  • Przewodnik po bodźcach COVID-19
  • Centrum pomocy
  • Wyszukiwarka bankomatów
  • Bankowość drugiej szansy
  • Zostań członkiem

Usługi bankowe świadczone przez The Bancorp Bank lub Stride Bank, NA, Members FDIC. Karta debetowa Chime Visa® jest wydawana przez The Bancorp Bank lub Stride Bank na podstawie licencji udzielonej przez Visa USA Inc. i może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty debetowe Visa. Karta Chime Visa® Credit Builder jest wydawana przez Stride Bank na podstawie licencji Visa USA Inc. i może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty kredytowe Visa. Informacje o banku, który ją wydał, na odwrocie karty.

Uwaga: Klikając na niektóre z powyższych linków, opuścisz witrynę Chime i zostaniesz przekierowany na stronę zewnętrzną. Polityka prywatności serwisu zewnętrznego może różnić się od naszych polityk prywatności. Przed podaniem danych osobowych należy zapoznać się z polityką prywatności i wskaźnikami bezpieczeństwa wyświetlanymi w zewnętrznej witrynie internetowej.

Pieniądze dodane do Kreatora kredytów będą przechowywane na zabezpieczonym koncie jako zabezpieczenie Twojej karty Kreatora kredytów, co oznacza, że ​​możesz wydać do tej kwoty na swojej karcie. Są to pieniądze, które możesz wykorzystać na spłatę opłat na koniec każdego miesiąca.

² Na podstawie reprezentatywnego badania przeprowadzonego przez TransUnion® członkowie, którzy zaczęli korzystać z Chime Credit Builder we wrześniu 2019 r., Zaobserwowali wzrost średniej oceny kredytowej (VantageScore 3.0) o 30 punktów do stycznia 2020 r. Wpływ na wynik może się różnić, a wynik niektórych użytkowników może się nie poprawić .

Historia płatności w czasie może mieć pozytywny wpływ na Twoją zdolność kredytową. Wpływ na kredyt może się różnić, ponieważ oceny kredytowe są określane niezależnie przez biura informacji kredytowej na podstawie wielu czynników. Chime zgłosi Twoje transakcje do Transunion®, Experian® i Equifax®.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy