Czy CCleaner jest odpowiedni dla Ciebie?

Jeśli jesteś nowy w CCleaner https://programy.net.pl/program,ccleaner.html, możesz się zastanawiać, co może dla Ciebie zrobić. Program został opracowany przez Piriform i ma na celu wyczyszczenie nieprawidłowych wpisów w rejestrze systemu Windows oraz potencjalnie niechcianych plików z komputera. Pierwotnie opracowany dla Microsoft Windows, CCleaner został później wydany jako wersja dla macOS. Korzystając z tego oprogramowania, możesz usunąć bałagan z rejestru komputera, poprawić jego szybkość i wydajność oraz zapewnić płynne działanie komputera.

Przedstawiamy CCleaner
Darmowe narzędzie CCleaner może służyć do optymalizacji i czyszczenia komputera. Twórca programu, Piriform, pochodzi z Wielkiej Brytanii i opisuje go jako narzędzie do optymalizacji systemu. Pomoże Ci wyeliminować nieużywane programy i pliki oraz przedłużyć żywotność komputera i poprawić bezpieczeństwo. Użytkownicy pobrali CCleaner ponad 2,5 miliarda razy! Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję CCleaner.

Narzędzie do czyszczenia rejestru CCleaner
CCleaner Registry Cleaner to program, który skanuje rejestr systemu Windows w celu wyeliminowania przestarzałych i nieprawidłowych wpisów. Następnie klasyfikuje te wpisy według ważności, zanim poprosi o pozwolenie na ich usunięcie. Jeśli Twój komputer działa wolno, często się zawiesza lub wyświetla błędy, CCleaner powinien być Twoim następnym przystankiem. Może przyspieszyć działanie komputera, usuwając niepotrzebne pliki i programy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Łatwe do czyszczenia
W swojej najnowszej wersji, CCleaner 5.57, Piriform Software wprowadziło nowy, łatwy w użyciu tryb czyszczenia o nazwie Easy Clean. Ta nowa funkcja zapewnia te same potężne możliwości czyszczenia, co poprzednia wersja, ale z usprawnionym interfejsem i uproszczonymi elementami sterującymi. Program przeprowadzi Cię przez proces czyszczenia i oferuje konfigurowalne ustawienia, które sprawiają, że proces jest wygodniejszy. Użytkownicy mogą dostosować ustawienia do swoich konkretnych potrzeb, a nowy interfejs wykorzystuje wspólny język, aby wyjaśnić każdy proces krok po kroku.

Czyszczenie niestandardowe
Jeśli nie jesteś geniuszem komputerowym, ale nadal interesuje Cię czyszczenie komputera, możesz się zastanawiać, czy Custom Cleaner jest dla Ciebie. Ten program przeskanuje komputer w poszukiwaniu niepotrzebnych plików, a następnie wykona operację czyszczenia. Możesz także dostosować proces czyszczenia. Operacje czyszczenia będą zależeć od poziomu złożoności komputera i rodzaju niepotrzebnych plików. Możesz wybrać, jak często chcesz czyścić komputer, zaznaczając odpowiednie pola.

Implikacje dotyczące prywatności
Konsekwencje CCleaner dotyczące prywatności mogą niepokoić niektórych użytkowników, ale program ma wiele przydatnych funkcji. Możesz wyłączyć ustawienia prywatności, jeśli martwisz się sposobem działania CCleaner, ale oprogramowanie będzie nadal działać w tle. Aby temu zapobiec, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy symbol CCleaner na pasku zadań i wybrać „Wyjdź”. Możesz również codziennie usuwać wszystkie pliki cookie w swoich przeglądarkach, aby zapobiec niepotrzebnemu uruchamianiu CCleaner.

admin

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *