Recenzja Nutrisystem – czy Nutrisystem naprawdę działa?

Mimo swojej nazwy Nutrisystem nie wymaga głodowania. W rzeczywistości ta dieta jest niskokaloryczna, więc działa jako substytut zdrowej diety i ćwiczeń. Ponadto plan jest przeznaczony dla osób z cukrzycą, więc działa również na nich. Oprócz kontrolowania kalorii, Nutrisystem zachęca również do codziennych ćwiczeń, które rząd zaleca 150 minut o umiarkowanej intensywności tygodniowo. W szczególności plan sugeruje wykonywanie co najmniej 30 minut ćwiczeń dziennie, podzielonych na dwie 15-minutowe rundy. Oprócz tego zaleca sesje treningowe siłowe co najmniej dwa razy w tygodniu.

Nutrisystem to deficyt kalorii
Podczas gdy wiele diet wymaga od dietetyków drastycznego zmniejszenia spożycia kalorii, Nutrisystem jest inny. Chociaż Nutrisystem wymaga deficytu kalorii, sprzyja również spożywaniu sześciu małych posiłków dziennie. Poza markowymi posiłkami Nutrisystem, użytkownicy mogą również przygotowywać i spożywać świeżą żywność w domu. System obiecuje pomóc osobom odchudzającym się szybko. Jego podstawowy plan obejmuje śniadanie, obiad i kolację. Plan umożliwia również dodawanie przekąsek i deserów.

To alternatywa dla diety i ćwiczeń
Od ponad 40 lat Nutrisystem stanowi alternatywę dla diety i ćwiczeń. Jego kompleksowy plan zdrowych diet, koktajli proteinowych i zamienników posiłków jest łatwy do naśladowania i wymaga niewielkiego wysiłku. Możesz łatwo schudnąć bez stresu związanego z cotygodniowymi ważeniami i spotkaniami. Posiłki są łatwe w przygotowaniu i nie trzeba gotować ani planować posiłków. Będziesz także w stanie utrzymać swoją wagę bez kłopotów z ćwiczeniami i skomplikowanymi planami żywieniowymi. https://reversespeechinternational.com/nutrisystem-diet-for-diabetics-coupons-best-cost-nutrisystem-for-women-men/

To program odchudzania
Plan odchudzania Nutrisystem zawiera różnorodne opcje żywieniowe, z których każda ma określoną wartość odżywczą. Węglowodany stanowią 45% do 55% całkowitego spożycia kalorii, przy czym 25% do 30% pochodzi z białka, a mniej niż 30% z tłuszczu. Większość węglowodanów w posiłkach Nutrisystem to „inteligentne węglowodany”, co oznacza, że ​​nie podnoszą poziomu cukru we krwi tak bardzo, jak inne rodzaje węglowodanów. Musisz także trzymać się z dala od żywności o wysokim IG, takiej jak biały chleb i ryż. Zamiast tego powinieneś położyć nacisk na produkty spożywcze, takie jak rośliny strączkowe, owoce i produkty pełnoziarniste.

To jest dla osób z cukrzycą
Jeśli masz cukrzycę i martwisz się o to, co jesz, Nutrisystem może być dobrym wyborem. Chociaż Nutrisystem nie ma konkretnych planów dla osób z cukrzycą, mają pewne ograniczenia dietetyczne. Ten plan diety nie obejmuje glutenu ani produktów mlecznych, ale istnieją filtry dla osób uczulonych na którykolwiek z tych składników. Program jest dostępny dla osób, które są nowe w planie i mogą wypróbować go przez 14 dni.

To jest dla osób powyżej 60
Na szczęście dla starszych mężczyzn i kobiet NutriSystem oferuje program dostosowany do tych wyjątkowych potrzeb. Starsi mężczyźni i kobiety odkryją, że ich dieta zawiera dwadzieścia siedem procent białka, dwadzieścia dwa procent tłuszczu i pięćdziesiąt procent węglowodanów – idealną mieszankę dla ich wyjątkowego metabolizmu. Plan oferuje również dodatkowe wybory żywieniowe, w tym pizzę i makaron. Dzięki szerokiej gamie zdrowych produktów Nutrisystem może pomóc w utrzymaniu idealnej wagi.

To jest dla osób z alergiami pokarmowymi
Możesz wybierać spośród kilku planów, aby zdecydować, czy Nutrisystem jest właśnie dla Ciebie. Większość posiłków jest wstępnie porcjowana i zawiera zdrowe, komfortowe potrawy z warzywami i produktami pełnoziarnistymi, polane różnymi sosami. Możesz zdecydować się na posiłek mrożony lub niemrożony, w zależności od potrzeb. Większość posiłków wymaga tylko kilku minut w kuchence mikrofalowej.

To dobra opcja dla osób, które chcą schudnąć w określonym czasie
Nutrisystem zapewnia plany posiłków dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji. Możesz dostosować swoje menu do swoich preferencji i zamówić online lub przez telefon. Istnieją specjalistyczne menu dla diabetyków, seniorów i mężczyzn. Możesz także stworzyć plan posiłków w oparciu o swoje preferencje i otrzymać miesięczny zapas jedzenia z dostawą pod same drzwi.

admin

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *